Wtorek 17. Października 2017
Imieniny: Antonii, Ignacego i Wiktora

Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych

05-10-2017

Dnia 26 września 2017 roku, chętni uczniowie z naszego Gimnazjum wzięli udział w Mistrzostwach Szkoły w Biegach Przełajowych. Zawody rozpoczęły się o godzinie 11:45 i miały miejsce w sianowskim Parku im. Powstańców Warszawskich.

Piętnaście dziewcząt w pogodnych nastrojach i przy sprzyjającej pogodzie pokonało dystans jednego kilometra.

Najszybsza okazała się Nikola Polek, uczennica klasy 2b, tuż za nią przybiegła Donata Skupińska i Julia Szuplak ,reprezentujące klasę 3a.

Później z wyzwaniem zmierzyło się czternastu chłopców. Czołowe miejsca zajęli uczniowie klasy 3c: Sebastian Grosiak, Łukasz Walczak oraz Dawid Pawelec.

Nad bezpieczeństwem biegaczy czuwała pani Elżbieta Tralewska, całość uwiecznił niezawodny fotograf pan Tomasz Woźniak, a jury w składzie pani Renata Olejnik bacznie sędziowało dzisiejsze zmagania.

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy naszych biegaczy, które już wkrótce zaprezentują na powiatowych eliminacjach.

Roksana Czerkawska 3a