środa 20. Września 2017
Imieniny: Eustachego, Faustyny i Renaty

Program Trzymaj Formę

Od 2006 roku w naszym gimnazjum jest realizowany ogólnopolski program ,,Trzymaj Formę”. Celem programu jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej i ich rodzin poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety.

Organizatorami programu są: Główny Inspektor Sanitarny oraz Stowarzyszenie ,,Polska Federacja Producentów Żywności”.

Realizacją programu objęci są wszyscy uczniowie naszej szkoły, którzy uczestniczą w różnych formach aktywności fizycznej oraz poszerzają wiedzę z zakresu zdrowego żywienia.

Szkolny Koordynator programu

,,Trzymaj Formę”