logo_gimnazjum_sianow

środa 20. Września 2017
Imieniny: Eustachego, Faustyny i Renaty

Szkolne konkursy przedmiotowe

drukujdrukuj

Etap rejonowy - wykaz szkół

TERMINARZ  KONKURSÓW   PRZEDMIOTOWYCH  DLA  UCZNIÓW GIMNAZJÓW  
WOJEWÓDZTWA  ZACHODNIOPOMORSKIEGO  W  ROKU  SZKOLNYM  2016/2017 

Pełna informacja o konkursach: Kuratorum Oświaty w Szczecinie

 

Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych.

 Matematyka:

Mackiw Magdalena

Urbański Kamil

 Język polski

Wieczorek Arkadiusz

Rębas Zuzanna

 Fizyka

Urbański  Kamil

Żłobecka Natalia

 Historia

Nowak Jakub

Sochiński  Hubert

 Wiedza o społeczeństwie

Wieczorek Arkadiusz

Kota Mikołaj

 Geografia

Nowak Jakub

Sochiński Hubert

 Chemia

Żłobecka Natalia

Burian Julia

 Biologia

Adamska Julia

Mackiw Magdalena

 Język angielski

Johansson Weronika

Johansson Joakim

 Język niemiecki

Sereda Aleksandra

Gadomski Kacper

 

Przewodniczący Szkolnej Komisji Konkursowej

                                                                                               Krzysztof Sosnowski




Terminy eliminacji szkolnych konkursów przedmiotowych:

 

Chemiczny

3 października 2016 r.
godz. 10.00

Polonistyczny

3 października 2016 r.
godz. 13.00

Języka Angielskiego

4 października 2016 r.
godz. 10.00

Matematyczny

4 października 2016 r.
godz. 13.00

Geograficzny

5 października 2016 r.
godz. 10.00

Języka Niemieckiego

5 października 2016 r.
godz. 13.00

Fizyczny

6 października 2016 r.
godz. 10.00

Historyczny 

6 października 2016 r.
godz. 13.00

Biologiczny

7 października 2016 r.
godz. 10.00

Wiedza o Społeczeństwie

7 października 2016 r.
godz. 13.00

 

Szkolne Komisje Konkursowe

 

  1. Konkurs Polonistyczny

Krzysztof Sosnowski, Agnieszka Siwińska, Hanna Skoczypiec,

  1. Konkurs Matematyczny

Krzysztof Sosnowski, Krystyna Krawczyk, Agnieszka Wysocka

  1. Konkurs Fizyczny

Krzysztof Sosnowski, Renata Kulik, Tomasz Woźniak

  1. Konkurs Chemiczny

Krzysztof Sosnowski, Tomasz Woźniak, Renata Kulik

  1. Konkurs Biologiczny

Krzysztof Sosnowski, Konrad Czerepkow, Tomasz Woźniak

  1. Konkurs Historyczny

Krzysztof Sosnowski, Nadzieja Mikołajczak, Renata Puławska

  1. Konkurs Geograficzny

Krzysztof Sosnowski, Dorota Boroń - Jagodzińska, Agnieszka Wysocka

  1. Konkurs Języka Angielskiego

Krzysztof Sosnowski, Barbara Gaik, Małgorzata Murawska

  1. Konkurs Języka Niemieckiego.

Krzysztof Sosnowski, Monika Kasprowiak, Joanna Sosnowska

  1. Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie

Krzysztof Sosnowski, Renata Puławska, Hanna Skoczypiec