logo_gimnazjum_sianow

Piątek 28. Lipca 2017
Imieniny: Ady, Wiwiany i Sylwiusza

Wyniki wyborów SU

drukujdrukuj

Sianów, 26 września 2014 r.

 

Protokół

 

            Komisja Wyborcza Samorządu Uczniowskiego w Gimnazjum Gminnym im. Ireny Sendlerowej w Sianowie w składzie: Pamela Barycza, Małgorzata Pająk, Jakub Białek oraz opiekun: Hanna Skoczypiec ujawnia wyniki wyborów Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum Gminnego im. Ireny Sendlerowej w Sianowie przeprowadzonych dnia 26 września 2014 r.


Lista kandydatów:

 

Adamczyk Dominika II a

Bobryk Krystian II b

Bożyk Nikola I c

Domagała Oliwia II a

Głąb Natalia II b

Kornacka Nikola II a

Kowalewski Maksymilian III b

Łapczuk Katarzyna II c

Łuczak Marcel I c

Maciejewska Agata III a

Maśnik Patryk I b

Obecna Aleksandra III a

Oreńczak Donata I a

Pawlonka Karol I b

Piecko Kamila III b

Przybysławski Eryk I a

Siergiej Aleksandra III a

Sokół Michał III a

Woronowicz Oliwia II c


  • Oddano 211 głosów. Komisja zastrzega sobie wszelkie prawa co do ujawnienia kart głosowania bez uzasadnionej przyczyny.
  • Komisja Wyborcza unieważniła 9 głosów.
  • Osoby nieobecne 26 września 2014 roku nie mają prawa oddania głosu w innym terminie.
  • Komisja Wyborcza Samorządu Uczniowskiego w Gimnazjum Gminnym im. Ireny Sendlerowej w Sianowie zamyka wybory do Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2014/2015.     

 

Podajemy do wiadomości wyniki wyborów:

 

Adamczyk Dominika II a                           8 głosów

Bobryk Krystian II b                                  10 głosów

Bożyk Nikola I c                                        3 głosy

Domagała Oliwia II a                                 8 głosów

Głąb Natalia II b                                        6 głosów

Kornacka Nikola II a                                 7 głosów

Kowalewski Maksymilian III b                  10 głosów

Łapczuk Katarzyna II c                              6 głosów

Łuczak Marcel I c                                      9 głosów

Maciejewska Agata III a                             35 głosów

Maśnik Patryk I b                                      11 głosów

Obecna Aleksandra III a                            1 głos

Oreńczak Donata I a                                 10 głosów

Pawlonka Karol I b                                    5 głosów

Piecko Kamila III b                                    14 głosów

Przybysławski Eryk I a                               5 głosów

Siergiej Aleksandra III a                             23 głosy

Sokół Michał III a                                       26 głosów

Woronowicz Oliwia II c                               5 głosów

 

 

  Informujemy, że pierwsze spotkanie Samorządu Uczniowskiego odbędzie się w poniedziałek, o godz. 11.30
w sali nr 3 (obecność obowiązkowa).