logo_gimnazjum_sianow

Piątek 28. Lipca 2017
Imieniny: Ady, Wiwiany i Sylwiusza

Wyniki XIV finału

drukujdrukuj

Protokół z eliminacji wojewódzkich konkursu Twórczości Karola Wojtyły sporządzony w dniu 05 czerwca 2015 roku.

Komisja konkursu w składzie:

  1. Agnieszka Siwińska  - przewodnicząca komisji
  2. Ks.Radosław Mazur - członek komisji
  3. Anna Kiełb członek- komisji
  4. Grażyna Brożyńska - członek komisji

Sekretarz konkursu: Joanna Sosnowska

wyłoniła zwycięzców konkursu Twórczości Karola Wojtyły w następujących kategoriach:

Poezja:

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Opiekun

1.

Karina Motolko

Gimnazjum nr 4 Słupsk

Jolanta Tomaszewska

2.

Natalia Katolik

Gimnazjum Bobolice

Ewelina Santysiak

3.

Małgorzata Mijewska

Gimnazjum nr 3 Słupsk

Joanna Jaśkiewicz

Wyróżnienie:

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Opiekun

1.

Julia Rewkowska

Gimnazjum Bobolice

Ewelina Santysiak

2.

Paulina Zachaj

Gimnazjum Bobolice

Ewelina Santysiak

3.

Maja Arciszewska

Gimnazjum nr 4 Słupsk

Jolanta Arciszewska

Poezja śpiewana

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Opiekun

1.

Wiktoria Wojciechowska

Gimnazjum nr 9 Koszalin

 

2.

Izabela Łukowska

Katolickie Gimnazjum w Słupsku

Kamila Niemczycka

3.

-

-

-

 

GRAND PRIX KONKURSU:

Aleksandra Kania - ZS Postomino, opiekun Edyta Dubert

 

 

Podpisy komisji:

1. Agnieszka Siwińska ………………………..

2. Ks.Radosław Mazur…………………………

3. Anna Kiełb      ………………………………..

4.Grażyna Brożyńska…………………………..

Sekretarz konkursu: Joanna Sosnowska

Sianów, dnia 05.06.2015

 

 

Prezentacja multimedialna:

XIV Wojewódzki konkurs twórczości Karola Wojtyły – wyniki :

 

Prezentacja multimedialna:

I miejsce: Kaja Bubień       Gimnazjum w Bobolicach

II miejsce: Wiktoria Wojciechowska Gimnazjum nr 9 w Koszalinie

III miejsce: Tymoteusz Hryniewicz Gimnazjum Biesiekierz

Michał Grzybowski Zespół Szkół w Baniach

Wyróżnienie:

Sebastian Bartczak Gimnazjum w Bobolicach

Oliwia Olejnik Gimnazjum w Bobolicach

Martyna Mrzygłód Gimnazjum Gminne im. Ireny Sendlerowej w Sianowie

 

Konkurs Literacki:

I miejsce: Maria Malazdra; Gimnazjum im. Agaty Mróz- Olszewskiej

w Bobolicach

II miejsce: Wanesa Bochnia; Gimnazjum nr 11 im. Lotników Polskich

w Koszalinie  

III miejsce: Martyna Mrzygłód; Gimnazjum Gminne im. Ireny Sendlerowej w Sianowie

WYRÓŻNIENIE :

Weronika Wróbel; Gimnazjum nr 11 im. Lotników Polskich w Koszalinie

 

Konkurs plastyczny: I miejsca nie było

II miejsce: Izabella Skąpska ZS Banie

 Zuzanna Darosz Gimnazjum Biesiekierz

III miejsce: Aleksandra Matuszewska GP2 Świnoujście

Wyróżnienia:

  1. Justyna Stelmasik SOSW Sławno
  2. Anna Bubnowska Gimnazjum Publiczne nr 2 w Świnoujściu
  3. Alicja Gralewicz Gimnazjum nr 11 Koszalin
  4. Magdalena Bednarska Gimnazjum Gminne w Sianowie