logo_gimnazjum_sianow

środa 20. Września 2017
Imieniny: Eustachego, Faustyny i Renaty

Wyniki XV finału

drukujdrukuj

Protokół z eliminacji wojewódzkich konkursu Twórczości Karola Wojtyły sporządzony w dniu 10 czerwca 2016 roku.

Komisja konkursu w składzie:

  1. Ks. Henryk Romanik  - przewodniczący komisji
  2. Ks. Radosław Mazur - członek komisji
  3. Anna Kiełb - członek komisji
  4. Hanna Skoczypiec - członek komisji

Sekretarz konkursu: Hanna Skoczypiec

wyłoniła zwycięzców konkursu Twórczości Karola Wojtyły w następujących kategoriach:

Poezja:

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Opiekun

1.

Kowalska Alicja

Gimnazjum w Biesiekierzu

A.Kolanowska, ks.D.Leśniewski

2.

Olearczyk Julia

Gimnazjum Bobolice

E.Santysiak

3.

Czerkawska Roksana

Gimnazjum Gminne w Sianowie

E.Wolska

Wyróżnienie:

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Opiekun

1.

Katolik Natalia

Gimnazjum w Bobolicach

E.Santysiak

2.

Szuplak Julia

Gimnazjum Gminne w Sianowie

A.Sypuła

3.

Przybysławski Eryk

Gimnazjum Gminne w Sianowie

A.Sypuła

Poezja śpiewana

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Opiekun

1.

Ługowska Izabela

Gimnazjum Katolickie w Słupsku

K.Niemczycka

2.

Maja Tomaszek/Mateusz Pietrzela

Gimnazjum nr 9 Koszalin

E.Markiewicz-Krasnoborska

Proza

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Opiekun

1.

Ambroziewicz Patrycja

Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Słupsku

Iwona Cyrganowicz

2.

Rosner Krzysztof

Gimnazjum nr 2 w Słupsku

Ks.T.Kędzierski

3.

Pawlonka Karol

Gimnazjum Gminne wSianowie

H.Skoczypiec

 

GRAND PRIX KONKURSU:

 

Julia Rewkowska Gimnazjum w Bobolicach

 

 

 

Podpisy komisji:

1.     Ks. Henryk Romanik  - …………………………………………………………

2.     Ks. Radosław Mazur - ………………………………………………………….

3.     Anna Kiełb - ………………………………………………………………………..

4.     Hanna Skoczypiec - …………………………………………………………..

 

Sekretarz konkursu: Hanna Skoczypiec

Sianów, dnia 10.06.2016

Prezentacja multimedialna:

XV Wojewódzki konkurs twórczości Karola Wojtyły – wyniki :

 

Prezentacja multimedialna:

I miejsce: Igor Kowalczyk   Gimnazjum w Biesiekierzu

II miejsce: Wiktoria Chmara Społeczne Gimnazjum w Dźwirzynie

III miejsce:  Szymon Miksza Gimnazjum Bobolice

Wyróżnienie:

Michał Grzybowski Zespół Szkół w Baniach

Mikołaj Kadziewcz Gimnazjum nr 4 w Słupsku

Konkurs Literacki:

I miejsce: Julia Antolak - Społeczne Gimnazjum w Dźwirzynie

II miejsce: Izabela Glińska – Gimnazjum w Sianowie

III miejsce: Natalia Żłobecka - Gimnazjum w Sianowie

Wyróżnienia: Justyna Stalko – Gimnazjum w Malechowie

                        Dalia Góralska – Gimnazjum w Sianowie

Prace plastyczne:

Nie było miejsca 1,2,

III miejsce Pola Masłoń – Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół

w Baniach

Wyróżnienia:

Angelika Geppert – Gimnazjum im. Wybitnych Polaków w Biesiekierzu

Sandra Skurnóg – Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4

w Słupsku

Dominika Dąbek - Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4

w Słupsku

Ewa Waszkiewicz – Gimnazjum Drawsko Pomorskie