logo_gimnazjum_sianow

Piątek 28. Lipca 2017
Imieniny: Ady, Wiwiany i Sylwiusza

Zajęcia dodatkowe

drukujdrukuj


Zajęcia pozalekcyjne wynikające z art.42 Karty Nauczyciela

Rok szkolny 2014/2015 – semestr I

 

 

Imię
i nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęć

Termin (dzień i godzina)

Ilość godzin

Dorota Jagodzińska-Boroń

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Środa 1420

 

Czerepkow Konrad

Zajęcia dodatkowe dla klas III, poprawy ocen

Piątek 715-845

piątek 1245-1330

wtorek 855-940

 

Dziedzic Marek

Zajęcia umuzykalniające

poniedziałek 1420-1510

 

Gaik Barbara

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Zajęcia rozwijające

Środa 1425

Środa 815

 

Łakomiec-Czelewicz Jolanta

Zajęcia dodatkowe dla wszystkich klas z jęz.niemieckiego

Dydaktyczno-wyrównawcze-rozwijające

Wtorek czwartek

715-800

 

Ławnikowska Agnieszka

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Piątek

1045-1130 klasa 3a

1145-1230 klasa 2c

 

Kowalewska Iwona

Wyjazd z uczniami do Skrzatusza, przygotowania i prowadzenie różańca, przygotowanie do uroczystości kościelnych

Wt.855-9.40

Czw.800-845

 

Krawczyk Krystyna

Zajęcia wyrównawcze  zajęcia wyrównawcze, konsultacje, poprawa prac pisemnych)

Środa 715-800

 

 

Krawczyk Katarzyna

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze-rozwijające

 

24

Kulik Renata

Zajęcia wyrównawcze z fizyki i matematyki,  rozwijające zainteresowania poprawa ocen

Środa 800-845

Czwartek 715-800

Piątek 715-800

72

Mikołajczak Nadzieja

Przygotowanie do egzaminu

 

Czwartek 1425

Kl.c i d

Piątek 1425

Kl.a/b 1510

72

Murawska Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze przygotowujące do egzaminu, poprawki

Czwartek, piątek 715

72

Myszko Grażyna

Zajęcia techniczne

Piątek 1510

72

Olejnik Renata

Zajęcia sportowe rozwijające

poniedziałek godz. 1430-1600

Organizacja Imprez w Kalendarzu Sportowym

72

Puławska Renata

Dydaktyczno-wyrównawcze, konsultacje z WOS

Konsultacje

Poniedziałek 730-1530

 środa 1425-1510

72

Siwińska Agnieszka

Dydaktyczno-wyrównawcze

Korekcyjno-kompensacyjne

Przygotowanie do egzaminu

Wtorek 1330 (co 2 tyg)

Środa 1330 (co 2 tyg)

Wtorek 800 (co 2 tyg)

Piątek 800 (co 2 tyg)

72

Skoczypiec Hanna

Dydaktyczno-wyrównawcze

Piątek 1420-1510

72

Sosnowska Joanna

Zajęcia artystyczne, techniczne, plastyczne

Środa 8 godz. lekcje

Piątek 6 godz. lekcyjna

72

Starzecki Piotr

zajęcia sportowe rozwijające

Środa 1420-1600

Organizacja Imprez w Kalendarzu Sportowym

72

Sypuła Anna

Monika Romanowska dydaktyczno-wyrównawcze

Paulina Zamrzycka dydaktyczno-wyrównawcze

Czwartek 850-940

Wtorek 1145-1230

63

Wandycz Anna

Zajęcia wyrównawcze i rozszerzające

Wtorek 1430-1530

Środa 1430-1530

72

Wolska Ewa

Zajęcia wyrównawcze i rozszerzające wiedzę oraz pogłębiające umiejętności

Wtorek 715 3d,c

Środa 715 Ic

72

Woźniak Tomasz

Co miesiąc rajd turystyczny

3a

3b

Dla klas I i II

1 godz. lekcyjna

7 godz. lekcyjna

Wtorek 1420

72